معرفی شرکت

معرفی شرکت

ارسال شده توسط مدیر سایت

شرکت عالی عمارت یزد در سال 1379 با هدف توسعه زیرساخت های شهری و روستایی کشور ، بخصوص استان یزد، تاسیس گردید. این شرکت طی 16 سال فعالیت خود بصورت مستمر نزدیک به 50 پیمان با ارگان های دولتی و خصوصی داشته است. زمینه اصلی فعالیت این شرکت در حوزه تاسیسات و تجهیزات شهری و همچنین خطوط انتقال آب و فاضلاب می باشد که متناسب با زمینه تخصیصی مدیران انتخاب شده است.

این شرکت بواسطه سابقه ی اجرایی و همچنین توان فنی و مالی خود، نزد سایر فعالین این حوزه و همچنین کارفرماهای دولتی و خصوصی در استان یزد، به یک برند شاخص تبدیل شده است.

وجهه این شرکت همانند سایر سازمان های نظام مند با توجه به کادر اجرایی مجرب ، تحصیل کرده ومتعهد خود تعریف شده است. این شرکت با پیاده سازی اصول مدیریت انسانی توانسته است دوام و پایداری خود را در بازار کار استان حفظ کند و در اندیشه ورود به بازار کار سایر استان ها باشد. مدیران شرکت عالی عمارت یزد اصلی ترین سرمایه خود را نیروی انسانی وفادار و کارآمد خود می داند و همواره برای رضایتمندی آن ها تلاش می کند. این ارتباط دو سویه بین مدیران و کارمندان یکی از عوامل تعالی و پیشرفت مداوم این شرکت در طول سال های فعالیت آن می باشد می باشد.

پیمانکاران و مجریان طرح های عمرانی در ایران با وجود مشکلات فراوان که در حوزه های مختلف در مسیر خود می بینند ، همواره وفاداری خود را به کشور با اجرای پروژه های متعدد عمرانی و توسعه ای و سرمایه گذاری های خرد و کلان در این حوزه ها به اثبات رسانده اند. مدیران شرکت عالی عمارت یزد نیز بعنوان بخشی از بدنه نظام فنی و اجرایی بخش توسعه کشور خود را ملزم به کمک رسانی به دولت محترم میداند تا در زمینه خدمات رسانی به مردم عزیز کشور توفیق حاصل نماید.

شرکت عالی عمارت یزد با توجه به تعداد پروژه ها و طرح های عمرانی خود، همواره سهم خود را در امر اشتغال زایی بخوبی ایفا کرده است. این شرکت در حال حاضر نزدیک به 30 نفر را بصورت ثابت صاحب شغل و حرفه نموده است و متناسب با پروژه های خود در طول سال های فعالیت خود بین 70 تا 100 نفر را در این حوزه بکار گرفته است. علاوه بر این تعداد شغل های غیرمستقیمی که بواسطه فعالیت های این شرکت بوجود آمده اند و یا باعث ماندگاری و توسعه آن شده است نیز قابل توجه است.

این شرکت با بیش از 550 کیلومتر شبکه گذاری خطوط انتقال ، تغذیه و توزیع گاز ، و همچنین احداث تاسیسات و ایستگاههای جانبی مربوطه، افتخار گاز رسانی به بیش از 35 روستا در استان یزد را در کارنامه خود می بیند. در بخش گازرسانی این شرکت برنامه خود را هماهنگ با سیاست های دولت برای تامین گاز 99% روستاهای استان در سال 1404 تنظیم کرده است و بنا به شرایط، آمادگی خود را برای تقبل پروژه های متعدد اعلام داشته و دارد.

در بخش شبکه آب و فاضلاب نیز این شرکت پروژه های متعددی در سطح استان یزد به اجرا رسانیده است. این پروژه ها اغلب در شهر یزد و مناطق پیرامونی آن احداث شده است و علاوه بر آن بخش از فاضلاب شهر مهریز نیز توسط این شرکت اجرا شده است. مجموع عملیات این شرکت در حوزه احداث شبکه فاضلاب شهری نیز به بیش از 150 کیلومتر می رسد.

شرکت عالی عمارت یزد در حوزه مالی نیز خود را ملزم به رعایت قانون می داند و سالیانه بصورت شفاف صورت های مالی خود را به نظام مالیاتی کشور تقدیم داشته است که همگی مورد تایید نظام مالیاتی قرار گرفته است. این شرکت در طول سال های فعالیت خود همواره تراز مالی مثبت داشته و نسبت به پرداخت مالیات های تعیین شده بصورت کامل و قانونی اقدام کرده است و با توجه به مشکلات فراوان پیش روی خود هیچگاه بدهی مالیاتی پرداخت نشده نداشته است.

شرکت عالی عمارت یزد با توجه به سابقه اجرایی و همچنین توان فنی مدیران و نیروهای خود از ابتدا نسبت به اخذ مجوزهای لازم برای اجرای طرح های عمرانی اقدام کرده است. در حال حاضر این شرکت در نظام فنی و اجرایی کشور در بخش آب دارای رتبه 4  می باشد. همچنین در بخش تاسیسات و تجهیزات نیز رتبه این شرکت 3 می باشد .

  • دسامبر 25, 2016

نقشه گوگل